Door deze site te gebruiken, gaat u akkoord met het Privacybeleid.
Accepteren
ReviveRevive
  • Home
  • Nieuws
  • God in Nederland
  • Geloof
  • Agenda
  • Over ons
  • Business
  • Doneren
Zoeken
Categorieën
  • Nieuws
  • God in Nederland
  • Geloof
  • Agenda
  • Business
  • Over ons
  • PREMIUM
  • Getuigenissen
  • Evangelisatie
  • Dagelijks leven
  • God in de wereld
Organisatie
  • Over ons
  • Account
  • Doneren
  • Contact
  • Beleidsplan
  • Privacyverklaring
Account
  • Mijn account
  • Mijn evenementen
  • Voeg een nieuw evenement toe
  • Mijn bladwijzers
© 2024 Revive.nl
Lezen: Gezocht bidders en aanbidders M / V
Log in
Font ResizerAa
ReviveRevive
Font ResizerAa
  • Nieuws
  • God in Nederland
  • Geloof
  • Agenda
  • Business
  • Over ons
  • PREMIUM
  • Getuigenissen
  • Evangelisatie
  • Dagelijks leven
  • God in de wereld
Zoeken
  • Categorieën
    • Nieuws
    • God in Nederland
    • PREMIUM
    • Geloof
    • Getuigenissen
    • Evangelisatie
    • Evenementen
    • Dagelijks leven
    • God in de wereld
  • Organisatie
    • Agenda
    • Over ons
    • Doneren
    • Contact
    • Privacyverklaring
  • Account
    • Mijn account
    • Mijn evenementen
    • Voeg nieuw evenement toe
    • Mijn bladwijzers
Heb je een bestaand account? Log in
Volg ons
© 2023 Revive.nl
God in Nederland

Gezocht bidders en aanbidders M / V

8 oktober 2020
Delen
2 min leestijd
Delen

We leven een een bijzondere tijd. Nog nooit was de wereld zo in de ban van een virus. Wat een zegen en wat een vloek. Een vloek omdat zoveel mensen dierbaren hebben verloren of zelf hebben geleden door dit virus. Maar ook een zegen. Omdat met name God dit seizoen gebruikt om ons te helpen herontdekken wat ‘kerk-zijn’ betekent.

Dat we meer van van-hart-tot-hart gesprekken hebben omdat we elkaar opzoeken in de huizen. De tijd van grote gebouwen, moe worden van activiteiten en het podium als belangrijkste plek, is voorbij. We hebben weer ruimte om letterlijk buiten onze vier muren te kijken en uit te reiken naar anderen. Ook is er volop ruimte om in kleine groepen God te aanbidden.

“De tijd van grote gebouwen, moe worden van activiteiten en het podium als belangrijkste plek, is voorbij.”

Denominaties
Daarom deze oproep! Bidders en aanbidders kom samen! kom bij elkaar in jouw huis. In jouw woonplaats. In jullie gebedshuis. In een tuin. In een park! 
In Den Haag komen er, in het huis van gebed (JHOP), nu bidders uit veel verschillende landen en denominaties bij elkaar. Zo komen we ook regelmatig samen in onze kloostertuin. Klik hier voor een impressie.

We hebben de roeping ontvangen om uiteindelijke dag en nacht aanbidding en gebed te laten klinken. Ben jij een bidder? Of wil jij dit leren? Kom! ben jij een aanbidder? Een muzikant? Of een aanbiddingsleider? Ontmoet andere bidders en aanbidders! Kom samen met andere muzikanten en zangers! Juist nu. juist in deze tijd.

Klik hier voor meer informatie.

https://www.youtube.com/watch?v=1sRvdfgfOpM&feature=youtu.be

Dit artikel is geschreven door Johan den Hartogh, van JHOP Den Haag.

Beste lezer,
Onze artikelen zijn gratis te lezen, zodat we laagdrempelig honderdduizenden christenen én niet-christenen kunnen bereiken met het goede nieuws. Help jij ons om dit te blijven doen? Met jouw partnerschap kunnen we direct meer mensen bemoedigen, en het evangelie verder verspreiden op plekken waar het normaal niet komt.

ZAAI JIJ MEE? Klik hier!

Stuur een tip naar de redactie

Deel jouw evenement of nieuws met Revive en help Gods werk in Nederland te verspreiden.

Tip insturen

Meld u aan voor de nieuwsbrief

Lees wat God in Nederland doet!
Vorig artikel Deze droom van Jurrien ten Brinke voor de kerk helpt ‘de richtlijn van Grapperhaus’ om te zetten in iets beters
Volgend artikel Terugkijken: Jaap Dieleman en Daniël van Deutekom in uitzending van Viruswaarheid

Populaire artikelen

SGP en ChristenUnie verbolgen over abortus van gezonde kindjes van 22 en 23 weken: “Onze samenleving is ziek”
15 juli 2026
Lotte Bloem bundelt bijzondere geloofservaringen van kinderen: “Ik zag hen tijdens gebed veranderen”
17 juli 2026
Jannica van Barneveld op De Betteld: “Hoe meer je tot God nadert, hoe meer Hij je kan veranderen”
16 juli 2026
Katholieke kerk van Messi is vol lof, ondanks WK-controverse rond Argentinië: “Hij is een man van geloof”
15 juli 2026

Vergelijkbare artikelen

Getuigenissen

Satanist ontmoet Jezus na gebed moeder

7 juni 2021
Insalvation
PREMIUM

Jafeth & Sifra Bekx zingen op rouwdiensten en zien hoe Gods aanwezigheid mensen troost en diep raakt

18 februari 2021
God in Nederland

15 christenen delen het goede nieuws in Veenendaal: negen getuigenissen op een rij

14 december 2020
God in Nederland

Jan’s verhaal deel 2 – de diepe eenzaamheid die hij ervoer in de gayscene

19 oktober 2021
//

Vermelden wat God doet in Nederland, om een katalysator te zijn voor een beweging van God.

ReviveRevive
Volg ons
© 2024 Revive.nl
  • Over ons
  • Account
  • Doneren
  • Contact
  • Beleidsplan
  • Privacyverklaring
Welkom terug!

Log in op uw account

Username or Email Address
Password

Wachtwoord vergeten?