Door deze site te gebruiken, gaat u akkoord met het Privacybeleid.
Accepteren
ReviveRevive
  • Home
  • Nieuws
  • God in Nederland
  • Geloof
  • Agenda
  • Over ons
  • Doneren
Zoeken
Categorieën
  • Nieuws
  • God in Nederland
  • Geloof
  • Agenda
  • Over ons
  • PREMIUM
  • Getuigenissen
  • Evangelisatie
  • Dagelijks leven
  • God in de wereld
Organisatie
  • Over ons
  • Doneren
  • Contact
  • Privacyverklaring
Account
  • Mijn bladwijzers
© 2022 Revive.nl
Lezen: Gloria en haar kerk maken eten voor gezinnen die het moeilijk hebben vanwege corona
Log in
Aa
ReviveRevive
Aa
  • Nieuws
  • God in Nederland
  • Geloof
  • Agenda
  • Over ons
  • PREMIUM
  • Getuigenissen
  • Evangelisatie
  • Dagelijks leven
  • God in de wereld
Zoeken
  • Categorieën
    • Nieuws
    • God in Nederland
    • PREMIUM
    • Geloof
    • Getuigenissen
    • Evangelisatie
    • Evenementen
    • Dagelijks leven
    • God in de wereld
  • Organisatie
    • Agenda
    • Over ons
    • Doneren
    • Contact
    • Privacyverklaring
  • Account
    • Mijn bladwijzers
    • Voeg nieuw evenement toe
Heb je een bestaand account? Log in
Volg ons
© 2023 Revive.nl
Nieuws

Gloria en haar kerk maken eten voor gezinnen die het moeilijk hebben vanwege corona

Dick van den Bos 4 mei 2020
Delen
3 min leestijd
Gloria Payne
Delen

Gloria Payne maakte veel gebrokenheid mee in haar leven en ze zag hoe God haar daaruit haalde. Uit dankbaarheid zet ze zich nu in voor andere jongeren en gezinnen die het moeilijk hebben. Bijvoorbeeld mensen die nu getroffenen worden door de coronacrisis. Ze heeft besloten om samen met haar kerk maaltijden te maken voor gezinnen die krap zitten. Ze vertelt over het idee.

“Ik ben hoofd evangelisatie bij ons in de kerk, maar ik merk nu wel dat er meer nodig is dan alleen het evangelie delen op straat. Veel mensen hebben noden, dus daar willen we graag iets aan doen.”

“Ik ging nadenken en bedacht dat ik zonder de hulp van goede christenen om mij heen, waarschijnlijk nooit uit de put gekomen was.”

Uiteindelijk kwam een jaar geleden al het idee om het bedrijf ‘Pure Waardigheid’ te starten. Vanuit dit bedrijf organiseert Gloria evenementen om mensen te helpen en om hen Gods liefde te laten zien. ‘A day full of joy’ kwam hieruit, evenals ‘Women with scars’, waarbij ze er echt willen zijn voor gebroken mensen.

Hulp
“Ik ging nadenken en bedacht dat ik zonder de hulp van goede christenen om mij heen, waarschijnlijk nooit uit de put gekomen was. Veel mensen hebben wat extra hulp nodig. Ik heb zelf ook ooit in een opvangcentrum gewoond, dus ik weet hoe diep je kunt zitten als mens.”

“We zetten ons vanuit Pure Waardigheid voornamelijk in voor jongeren die fysiek of geestelijk misbruikt zijn, of die grote uitdagingen hebben in hun leven. We proberen evenementen juist niet te zwaar te maken. Soms organiseren we spelletjes, of een quiz om mensen wat afleiding te geven.”

Coronacrisis
Voor Gloria en alle mensen die helpen met Pure Waardigheid was de coronacrisis aanleiding om meteen na te denken hoe ze kunnen helpen. Uiteindelijk besloten ze om een flyer te maken waarmee ze gratis maaltijden aanboden voor gezinnen die het nu moeilijk hebben. “Mensen die nu in het nauw zitten, kunnen zich opgeven. Bij hen brengen we het eten rond.”

“Mensen die nu in het nauw zitten, kunnen zich opgeven. Bij hen brengen we het eten rond.”

“Veel mensen vinden het geweldig als je je in wilt zetten voor anderen. We kregen veel positieve reacties.”

Ook heeft het impact op mensenlevens. “Een meisje kwam bijvoorbeeld naar een event en ze gaf daar haar leven aan Jezus. Ze heeft zich ook aangesloten bij een kerk en haar hart is door God afgelopen jaar genezen. Ze had het echt nodig.”

Meld u aan voor de nieuwsbrief

Lees wat God in Nederland doet!
Dick van den Bos 4 mei 2020
Vorig artikel Arianne Pannenkoek Arianne vond God tijdens een duistere periode: “Ik leerde dat ik geliefd, gewild en goed ben”
Volgend artikel Ben Hoekendijk Oprichter van stichting Opwekking Ben Hoekendijk (81) overleden
Laat een reactie achter Laat een reactie achter

Geef een reactie Reactie annuleren

Je moet inloggen om een reactie te kunnen plaatsen.

Populaire artikelen

Enkele honderden komen samen in WTC Rotterdam voor ‘kerkstart’ Kathryn Krick
26 mei 2023
Rotterdam Ahoy reageert op kritiek van AD op ‘religieuze programmering’
23 mei 2023
Screenshot van programma op Youtube waarop Benny geïnterviewd wordt met een houten achtergrond
Benny Elwuar verliest z’n baan na uitspraak rechter: ‘Intimidatie’
23 mei 2023
Groepsfoto van sprekers, het worshipteam en andere teamleden tijdens de SPEAK LIFE conferentie in Bunschoten
Matthew Helland blikt terug op SPEAK LIFE in Bunschoten: ‘’Het wordt steeds ‘normaler’ om jonge mensen zo accuraat te zien profeteren’’ 
22 mei 2023

Vergelijkbare artikelen

Nieuws

Enkele honderden komen samen in WTC Rotterdam voor ‘kerkstart’ Kathryn Krick

26 mei 2023
Opwekking nieuwe CDOpwekking nieuwe CD
Nieuws

Beleef de Pinkster­conferentie digitaal mee 

26 mei 2023
Nieuws

Gert-Jan Segers Adviseur Mensenhandel bij International Justice Mission

26 mei 2023
Nieuws

Zangeres Eline laat nieuw album ‘Levenswoorden’ horen tijdens landelijke theatertour

26 mei 2023
//

Vermelden wat God doet in Nederland, om een katalysator te zijn voor een beweging van God.

ReviveRevive
Volg ons
© 2023 Revive.nl
  • Over ons
  • Doneren
  • Contact
  • Privacyverklaring
Inschrijven!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en mis nooit ons laatste nieuws, video's, podcasts etc..

Afmelden op elk gewenst moment.
Welkom terug!

Log in op uw account

Wachtwoord vergeten?