Door deze site te gebruiken, gaat u akkoord met het Privacybeleid.
Accepteren
ReviveRevive
  • Home
  • Nieuws
  • God in Nederland
  • Geloof
  • Agenda
  • Over ons
  • Business
  • Doneren
Zoeken
Categorieën
  • Nieuws
  • God in Nederland
  • Geloof
  • Agenda
  • Business
  • Over ons
  • PREMIUM
  • Getuigenissen
  • Evangelisatie
  • Dagelijks leven
  • God in de wereld
Organisatie
  • Over ons
  • Account
  • Doneren
  • Contact
  • Beleidsplan
  • Privacyverklaring
Account
  • Mijn account
  • Mijn evenementen
  • Voeg een nieuw evenement toe
  • Mijn bladwijzers
© 2024 Revive.nl
Lezen: Ruth van Mierlo heeft een belangrijke boodschap: ‘Kill the joy killers!’
Log in
Font ResizerAa
ReviveRevive
Font ResizerAa
  • Nieuws
  • God in Nederland
  • Geloof
  • Agenda
  • Business
  • Over ons
  • PREMIUM
  • Getuigenissen
  • Evangelisatie
  • Dagelijks leven
  • God in de wereld
Zoeken
  • Categorieën
    • Nieuws
    • God in Nederland
    • PREMIUM
    • Geloof
    • Getuigenissen
    • Evangelisatie
    • Evenementen
    • Dagelijks leven
    • God in de wereld
  • Organisatie
    • Agenda
    • Over ons
    • Doneren
    • Contact
    • Privacyverklaring
  • Account
    • Mijn account
    • Mijn evenementen
    • Voeg nieuw evenement toe
    • Mijn bladwijzers
Heb je een bestaand account? Log in
Volg ons
© 2023 Revive.nl
Dagelijks levenGeloof

Ruth van Mierlo heeft een belangrijke boodschap: ‘Kill the joy killers!’

Dick van den Bos
18 september 2023
Delen
3 min leestijd
Ruth van Mierlo met boek
Ruth van Mierlo
Delen

Op 21 september 2023 organiseert Ruth van Mierlo, auteur van het boek ‘Ontdek de kracht van blijdschap’, een gratis online workshop over hoe je vreugde-rovers herkent en hoe je er radicaal mee afrekent.

Ruth van Mierlo ziet bij steeds meer christenen dat zij Gods diepe blijdschap missen. Zorgen, verdriet, boosheid en teleurstellingen overheersen en niet de sprankelende blijdschap die God Zijn kinderen wil geven. 

Tegelijkertijd ziet ze bij haar trainingen en workshops dat een groeiend aantal deelnemers helemaal opbloeit doordat ze opnieuw Gods diepe vreugde ervaren: ‘De kracht van blijdschap is zo sterk!’ Ook zelf heeft ze aan de lijve ondervonden hoe het is als vreugde weglekt: “Zelf was ik er verbaasd over, ik had immers een prima opleiding, een mooie carrière in het bedrijfsleven, alles zat mee en toch miste ik iets…  Ik kwam erachter dat mijn blijdschap geroofd werd. 

‘Niet goed genoeg!’ Diep vanbinnen sluimerde continu dit akelige beschuldigende gevoel in mij dat ik het ‘niet goed genoeg deed’. Ik vergeleek me continu met anderen die beter en sneller waren dan ik en twijfelde of ik wel tot Gods doel zou kunnen komen voor mijn leven.”

Jezelf vergelijken is overigens niet de enige ‘joy killer’. Perfectionisme, lastige omstandigheden en zorgen zijn zomaar wat zaken die je blijdschap behoorlijk kunnen roven. 

“Ik besloot om met deze regelrechte JOY KILLERS RADICAAL af te rekenen! Ik ben zo dankbaar dat ik Gods goedheid en vreugde steeds meer heb leren kennen! Hij heeft mij enorme doorbraken gegeven, en nu train ik alweer 10 jaar mensen die veel potentieel hebben, maar door belemmerende gedachten niet volledig tot hun doel kwamen. Ik vind het zo mooi te zien hoe zij VRIJbreken en tot hun bestemming komen! Voor mij is dat de reden waarom ik deze workshop organiseer.“

Wat gaan mensen ontdekken tijdens deze gratis online workshop:

  • Hoe herken je joy killers en hoe reken je er radicaal mee af, zodat je Gods blijdschap steeds meer gaat ervaren? 
  • Hoe kun je vanuit Gods blijdschap leven in plaats van te worden geleid door zorgen en schuldgevoel?
  • Hoe lanceert Gods vreugde je in Zijn bestemming voor jou?

Geïnteresseerden kunnen zich gratis inchrijven voor de online workshop ‘Ontdek de kracht van blijdschap’ van donderdag 21 september van 20:00 tot 21:00 uur via de volgende link:

Klik hier om je op te geven voor de workshop.

Beste lezer,
Onze artikelen zijn gratis te lezen, zodat we laagdrempelig honderdduizenden christenen én niet-christenen kunnen bereiken met het goede nieuws. Help jij ons om dit te blijven doen? Met jouw partnerschap kunnen we direct meer mensen bemoedigen, en het evangelie verder verspreiden op plekken waar het normaal niet komt.

ZAAI JIJ MEE? Klik hier!

Stuur een tip naar de redactie

Deel jouw evenement of nieuws met Revive en help Gods werk in Nederland te verspreiden.

Tip insturen

Meld u aan voor de nieuwsbrief

Lees wat God in Nederland doet!
Vorig artikel Martin Koornstra Martin Koornstra droomt van kerkherleving: “Ondernemers zijn vaak creatiever dan kerkleiders, maar dat mag écht veranderen”
Volgend artikel Training voor sprekers
Geen reacties Geen reacties

Geef een reactie Reactie annuleren

Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

Populaire artikelen

SGP en ChristenUnie verbolgen over abortus van gezonde kindjes van 22 en 23 weken: “Onze samenleving is ziek”
15 juli 2026
Jannica van Barneveld op De Betteld: “Hoe meer je tot God nadert, hoe meer Hij je kan veranderen”
16 juli 2026
Katholieke kerk van Messi is vol lof, ondanks WK-controverse rond Argentinië: “Hij is een man van geloof”
15 juli 2026
Lotte Bloem bundelt bijzondere geloofservaringen van kinderen: “Ik zag hen tijdens gebed veranderen”
17 juli 2026

Vergelijkbare artikelen

Portretfoto Tim Meijer.
Dagelijks leven

Geestelijke wereld (2) “De geestelijke wereld ontkennen of eraan voorbijgaan, is als onvoorbereid, ongetraind en onbewapend op een slagveld staan”

20 december 2023
Dagelijks leven

Organiseer een Emmaüswandeling 

19 april 2022
Stef Schagen
Geloof

Stef Schagen’s positief-kritische recensie van de NBV21-vertaling

18 oktober 2021
Geloof

Jan Pool brengt inspirerende boodschap over genade

6 september 2023
//

Vermelden wat God doet in Nederland, om een katalysator te zijn voor een beweging van God.

ReviveRevive
Volg ons
© 2024 Revive.nl
  • Over ons
  • Account
  • Doneren
  • Contact
  • Beleidsplan
  • Privacyverklaring
Welkom terug!

Log in op uw account

Username or Email Address
Password

Wachtwoord vergeten?