Door deze site te gebruiken, gaat u akkoord met het Privacybeleid.
Accepteren
ReviveRevive
  • Home
  • Nieuws
  • God in Nederland
  • Geloof
  • Agenda
  • Over ons
  • Doneren
Zoeken
Categorieën
  • Nieuws
  • God in Nederland
  • Geloof
  • Agenda
  • Over ons
  • PREMIUM
  • Getuigenissen
  • Evangelisatie
  • Dagelijks leven
  • God in de wereld
Organisatie
  • Over ons
  • Doneren
  • Contact
  • Privacyverklaring
Account
  • Mijn bladwijzers
© 2022 Revive.nl
Lezen: Philip Smedings bedrijf is succesvol dankzij koninkrijksprincipes: “Ze maken het verschil”
Log in
Aa
ReviveRevive
Aa
  • Nieuws
  • God in Nederland
  • Geloof
  • Agenda
  • Over ons
  • PREMIUM
  • Getuigenissen
  • Evangelisatie
  • Dagelijks leven
  • God in de wereld
Zoeken
  • Categorieën
    • Nieuws
    • God in Nederland
    • PREMIUM
    • Geloof
    • Getuigenissen
    • Evangelisatie
    • Evenementen
    • Dagelijks leven
    • God in de wereld
  • Organisatie
    • Agenda
    • Over ons
    • Doneren
    • Contact
    • Privacyverklaring
  • Account
    • Mijn bladwijzers
    • Voeg nieuw evenement toe
Heb je een bestaand account? Log in
Volg ons
© 2023 Revive.nl
God in Nederland

Philip Smedings bedrijf is succesvol dankzij koninkrijksprincipes: “Ze maken het verschil”

Dick van den Bos 27 februari 2023
Delen
2 min leestijd
Delen

Philip Smeding startte vorig jaar februari zijn onderneming als grafisch vormgever. Hij is aangesloten bij de apostolische bediening Kingdom Culture Ministries en leerde daar veel over het apostolische gedachtegoed en de impact daarvan op zijn onderneming. “Juist Bijbelse principes als betrouwbaarheid of integere relaties bouwen, maken het verschil”, vertelt hij tegenover revive.nl, in onze podcast op GOD Radio.

Bij Kingdom Culture Ministries kreeg Philip onderwijs over het ‘zeven bergen-mandaat’, wat inhoudt dat je als christen in een van de zeven bergen van invloed kunt zijn. Deze bergen betreffen: business, media, onderwijs, familie, entertainment, religie en de overheid. “Ik ontdekte al snel dat mijn roeping in het zakenleven lag. Ik ben dat specifiek gaan uitzoeken. Het motiveerde me om zekerheden los te laten en mijn eigen onderneming te starten.

Ik heb geleerd om echt met koninkrijksprincipes te werk te gaan. Daarmee onderscheid je je van concollega’s die bijna hetzelfde doen. Maar het grote verschil is dat ik heb geleerd om excellent te werken, betrouwbaar te zijn, wijs met spullen en mensen om te gaan en integer met relaties om te gaan. Dat maakt echt een groot verschil. Als je snel geld wil verdienen, kun je dit snel over het hoofd zien.

Ik merk ook hoe God mij veel wijsheid geeft. Laatst maakte ik een ontwerp voor een klant, en ik kreeg precies de juiste steekwoorden, waardoor we snel tot de kern kwamen. Die steekwoorden kreeg ik echt van God. Ik zei: ‘Dank U wel God dat ik met Uw hulp sneller tot de kern ben gekomen.’ Daardoor waren we snel klaar en leverde ik echt goed werk.

God helpt me om moedige stappen te zetten en Hij maakt mijn bedrijf succesvol. Gods principes hebben me daar enorm bij geholpen.”

Meld u aan voor de nieuwsbrief

Lees wat God in Nederland doet!
Dick van den Bos 27 februari 2023
Vorig artikel Vincent van Vliet wil van betekenis zijn voor gevangenen. Op de achtergrond zie je een bos. God is aan het werk in gevangenissen in Oost-Europa en Afrika
Volgend artikel Jarno en Liesbeth van Dijk bij GOD Radio Jarno en Liesbeth van Dijk leidden als twintigers al een kerk: “Als de samenleving koud is, dan moeten Gods kinderen de thermostaat hoger zetten”
Laat een reactie achter Laat een reactie achter

Geef een reactie Reactie annuleren

Je moet inloggen om een reactie te kunnen plaatsen.

Populaire artikelen

Lars met op de achtergrond natuur
Lars ontving bevrijding van een angst- en eetstoornis en van homoseksuele gevoelens: ‘’Gods liefde is zo groot dat Hij veel meer voor je heeft’’
25 september 2023
Eindtijdvoorspellers zetten hun geld op najaar 2023 – Brabantse pastor roept op: ‘Alsjeblieft, stop’
22 september 2023
‘Juist radicale mensen worden gezegend’ – samenkomst in Ede vuurt gelovigen aan, 15 mensen laten zich dopen
22 september 2023
Ruben Flach, algemeen directeur van Stichting Opwekking, kondigt vertrek aan
22 september 2023

Vergelijkbare artikelen

PREMIUM

Jarno van Dijk over leven in je bestemming: “Hoe dichter je bij Jezus het fundament komt, hoe meer de kern van hoe Hij jou bedoeld heeft, openbaar wordt”

27 september 2023
PREMIUM

Verhalen van hoop uit Syrië: “Je kunt de Geest van Jezus hier voelen”

27 september 2023
Daan
Getuigenissen

God geneest jonge Daan van allergie voor katten: “Er is zo’n wereld voor ons opengegaan, God heeft zo’n wonder gedaan!”

27 september 2023
PREMIUM

Hans Maat over verwarring die velen ervaren over de toekomst: “Gehoorzaam Hem elke stap”

26 september 2023
//

Vermelden wat God doet in Nederland, om een katalysator te zijn voor een beweging van God.

ReviveRevive
Volg ons
© 2023 Revive.nl
  • Over ons
  • Doneren
  • Contact
  • Privacyverklaring
Inschrijven!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en mis nooit ons laatste nieuws, video's, podcasts etc..

Afmelden op elk gewenst moment.
Welkom terug!

Log in op uw account

Wachtwoord vergeten?