Door deze site te gebruiken, gaat u akkoord met het Privacybeleid.
Accepteren
ReviveRevive
  • Home
  • Nieuws
  • God in Nederland
  • Geloof
  • Agenda
  • Over ons
  • Business
  • Doneren
Zoeken
Categorieën
  • Nieuws
  • God in Nederland
  • Geloof
  • Agenda
  • Business
  • Over ons
  • PREMIUM
  • Getuigenissen
  • Evangelisatie
  • Dagelijks leven
  • God in de wereld
Organisatie
  • Over ons
  • Account
  • Doneren
  • Contact
  • Beleidsplan
  • Privacyverklaring
Account
  • Mijn account
  • Mijn evenementen
  • Voeg een nieuw evenement toe
  • Mijn bladwijzers
© 2024 Revive.nl
Lezen: Tom de Wal besluit juridische stappen te nemen tegen gemeente Tilburg
Log in
Font ResizerAa
ReviveRevive
Font ResizerAa
  • Nieuws
  • God in Nederland
  • Geloof
  • Agenda
  • Business
  • Over ons
  • PREMIUM
  • Getuigenissen
  • Evangelisatie
  • Dagelijks leven
  • God in de wereld
Zoeken
  • Categorieën
    • Nieuws
    • God in Nederland
    • PREMIUM
    • Geloof
    • Getuigenissen
    • Evangelisatie
    • Evenementen
    • Dagelijks leven
    • God in de wereld
  • Organisatie
    • Agenda
    • Over ons
    • Doneren
    • Contact
    • Privacyverklaring
  • Account
    • Mijn account
    • Mijn evenementen
    • Voeg nieuw evenement toe
    • Mijn bladwijzers
Heb je een bestaand account? Log in
Volg ons
© 2023 Revive.nl
Nieuws

Tom de Wal besluit juridische stappen te nemen tegen gemeente Tilburg

Revive
19 januari 2026
Delen
2 min leestijd
Delen

Tom de Wal, initiatiefnemer van Frontrunners Ministries, heeft besloten juridische stappen te nemen tegen de gemeente Tilburg, meldt Omroep Brabant. Nadat een genezingsdienst van De Wal recent werd verboden door waarnemend burgemeester Onno Hoes, werd de evangelist vervolgens buiten gearresteerd toen hij daar voor mensen had gebeden.

De Wal liet Omroep Brabant weten dat hij het belangrijk vindt juridische stappen te ondernemen, “omdat dit anders een precedent geeft voor meer soortgelijke handelingen van overheden”.

Een opinistuk uit het ND afgelopen week bevestigt de redenatie van De Wal. Daarin wordt gesteld dat de aanpak die Hoes hanteert, een aanpak is die in veel landen wordt gebruikt om het leven voor christenen moeilijker te maken. Ook wordt daarin gesteld dat we hier te maken hebben met processen die steeds verder kunnen gaan, waardoor onze vrijheid stapje voor stapje wordt afgepakt. Volgens de opinieschrijver is het daarom belangrijk dat er in verzet gegaan wordt bij de eerste stap.

In een uitzending van Revive Today twee dagen geleden, stelden De Wal en Hans Maat al dat met het verbod en de arrestatie van De Wal, een grens was overschreven de in de uitoefening van grondrechten. Ze doelden hiermee met name op de vrijheid van godsdienst. Ook gaven ze in het gesprek aan dat de inval uniek is in de Nederlandse geschiedenis.

Kijk hier dat gesprek terug:

Beste lezer,
Onze artikelen zijn gratis te lezen, zodat we laagdrempelig honderdduizenden christenen én niet-christenen kunnen bereiken met het goede nieuws. Help jij ons om dit te blijven doen? Met jouw partnerschap kunnen we direct meer mensen bemoedigen, en het evangelie verder verspreiden op plekken waar het normaal niet komt.

ZAAI JIJ MEE? Klik hier!

Stuur een tip naar de redactie

Deel jouw evenement of nieuws met Revive en help Gods werk in Nederland te verspreiden.

Tip insturen

Meld u aan voor de nieuwsbrief

Lees wat God in Nederland doet!
Vorig artikel Lessen van Billy Graham en Reinhard Bonnke over karakter, grenzen en trouw
Volgend artikel Stroom aan jonge mensen gedoopt bij aanbiddingsavond Presence in kerk Rotterdam: “We zien een groot verlangen naar God”
Geen reacties Geen reacties

Geef een reactie Reactie annuleren

Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

Populaire artikelen

SGP en ChristenUnie verbolgen over abortus van gezonde kindjes van 22 en 23 weken: “Onze samenleving is ziek”
15 juli 2026
Lotte Bloem bundelt bijzondere geloofservaringen van kinderen: “Ik zag hen tijdens gebed veranderen”
17 juli 2026
Jannica van Barneveld op De Betteld: “Hoe meer je tot God nadert, hoe meer Hij je kan veranderen”
16 juli 2026
Katholieke kerk van Messi is vol lof, ondanks WK-controverse rond Argentinië: “Hij is een man van geloof”
15 juli 2026

Vergelijkbare artikelen

Nieuws

SGP over coronaherstelfonds: “We stoppen er veel geld in en krijgen maar een heel klein deel terug”

12 mei 2022
Nieuws

Hilarische evangelisatie: Samuel zet luid worship op bij Mediamarkt

25 augustus 2023
stadskerk
Nieuws

Groningse kerk begint nieuw seizoen met 50 uren gebed en aanbidding: “Dit is een belijdenis van overgave”

6 september 2022
Nieuws

“Jarenlang gebonden aan depressie, verslaving en pornografie”-veel getuigenissen tijdens bevrijdingsdienst Ede

20 maart 2025
//

Vermelden wat God doet in Nederland, om een katalysator te zijn voor een beweging van God.

ReviveRevive
Volg ons
© 2024 Revive.nl
  • Over ons
  • Account
  • Doneren
  • Contact
  • Beleidsplan
  • Privacyverklaring
Welkom terug!

Log in op uw account

Username or Email Address
Password

Wachtwoord vergeten?