Door deze site te gebruiken, gaat u akkoord met het Privacybeleid.
Accepteren
ReviveRevive
  • Home
  • Nieuws
  • God in Nederland
  • Geloof
  • Agenda
  • Over ons
  • Business
  • Doneren
Zoeken
Categorieën
  • Nieuws
  • God in Nederland
  • Geloof
  • Agenda
  • Business
  • Over ons
  • PREMIUM
  • Getuigenissen
  • Evangelisatie
  • Dagelijks leven
  • God in de wereld
Organisatie
  • Over ons
  • Account
  • Doneren
  • Contact
  • Beleidsplan
  • Privacyverklaring
Account
  • Mijn account
  • Mijn evenementen
  • Voeg een nieuw evenement toe
  • Mijn bladwijzers
© 2024 Revive.nl
Lezen: Veertig mensen staan bij het altaar bij River Hoofddorp, flinke groei aantal dopelingen sinds ze wekelijks dopen
Log in
Font ResizerAa
ReviveRevive
Font ResizerAa
  • Nieuws
  • God in Nederland
  • Geloof
  • Agenda
  • Business
  • Over ons
  • PREMIUM
  • Getuigenissen
  • Evangelisatie
  • Dagelijks leven
  • God in de wereld
Zoeken
  • Categorieën
    • Nieuws
    • God in Nederland
    • PREMIUM
    • Geloof
    • Getuigenissen
    • Evangelisatie
    • Evenementen
    • Dagelijks leven
    • God in de wereld
  • Organisatie
    • Agenda
    • Over ons
    • Doneren
    • Contact
    • Privacyverklaring
  • Account
    • Mijn account
    • Mijn evenementen
    • Voeg nieuw evenement toe
    • Mijn bladwijzers
Heb je een bestaand account? Log in
Volg ons
© 2023 Revive.nl
God in NederlandNieuws

Veertig mensen staan bij het altaar bij River Hoofddorp, flinke groei aantal dopelingen sinds ze wekelijks dopen

Dick van den Bos
25 september 2024
Delen
2 min leestijd
Delen

De River Church in Hoofddorp zit in een bijzonder seizoen. Elke week zien ze een vol altaar aan het eind van de dienst, met mensen die hun leven aan Jezus willen geven. Vaak mensen van allerlei achtergronden, hoofdzakelijk mensen die normaal nooit naar de kerk gaan. Afgelopen zondag stonden er veertig mensen bij het altaar. Elke week staat het doopbad klaar, om deze mensen als ze willen direct te dopen.

In april publiceerden we een artikel over een toenemend aantal kerken dat direct doopt na de dienst. Ilona Paauwe, voorganger van DoorBrekers vertelde tegenover revive.nl: “Het is één handeling, bekeren en dopen. We hebben speciaal een nieuw doopbad aangeschaft die makkelijker op te zetten is.” In huisgemeenten, zoals die van House of Miracles, speelt dit fenomeen al langere tijd. Ook GODcentre Gouda en dus River Church in Hoofddorp doen eraan. “Als mensen mij vragen of de dopelingen niet eerst studie moeten doen naar de doop, vraag ik altijd: ‘Hoeveel denk je dat de drieduizend op de Pinksterdag van de doop begrepen?’”

Sinds april 2024 doopt River Church elke zondag en dat leidde tot maar liefst 148 dopelingen in totaal. Pastor David Gasser: “We zien zeker een toename van het aantal dopelingen, sinds we elke week dopen. Elke maand dopen we nu gemiddeld tien dopelingen extra. Na een half jaar ongeveer een groei van zestig dopelingen.”

Beste lezer,
Onze artikelen zijn gratis te lezen, zodat we laagdrempelig honderdduizenden christenen én niet-christenen kunnen bereiken met het goede nieuws. Help jij ons om dit te blijven doen? Met jouw partnerschap kunnen we direct meer mensen bemoedigen, en het evangelie verder verspreiden op plekken waar het normaal niet komt.

ZAAI JIJ MEE? Klik hier!

Stuur een tip naar de redactie

Deel jouw evenement of nieuws met Revive en help Gods werk in Nederland te verspreiden.

Tip insturen

Meld u aan voor de nieuwsbrief

Lees wat God in Nederland doet!
Vorig artikel Beroepsmilitair Kenny getuigt hoe God zijn leven veranderde: “Vanaf dag één ben ik geholpen door Hem”
Volgend artikel Hoe blijft een beweging van God doorgaan?
Geen reacties Geen reacties

Geef een reactie Reactie annuleren

Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

Populaire artikelen

SGP en ChristenUnie verbolgen over abortus van gezonde kindjes van 22 en 23 weken: “Onze samenleving is ziek”
15 juli 2026
Jannica van Barneveld op De Betteld: “Hoe meer je tot God nadert, hoe meer Hij je kan veranderen”
16 juli 2026
Katholieke kerk van Messi is vol lof, ondanks WK-controverse rond Argentinië: “Hij is een man van geloof”
15 juli 2026
Lotte Bloem bundelt bijzondere geloofservaringen van kinderen: “Ik zag hen tijdens gebed veranderen”
17 juli 2026

Vergelijkbare artikelen

Dagelijks leven

Zeeuwse reformatorische leerlingen leren over de eindtijd, om ‘gebeurtenissen in bijbels perspectief te plaatsen’

16 februari 2024
Geloof

Hoe activeer je het spreken in tongen?

3 mei 2022
PREMIUM

God zei ‘Esther, Ik mis je’ tegen Esther Vorsterman, toen leegde ze haar agenda voor een jaar: “Ik ben veranderd” – Revive Talk

6 februari 2025
Martin de Jong
Nieuws

Waarom een conservatieve beweging een goed idee is

19 december 2025
//

Vermelden wat God doet in Nederland, om een katalysator te zijn voor een beweging van God.

ReviveRevive
Volg ons
© 2024 Revive.nl
  • Over ons
  • Account
  • Doneren
  • Contact
  • Beleidsplan
  • Privacyverklaring
Welkom terug!

Log in op uw account

Username or Email Address
Password

Wachtwoord vergeten?